Press room

 • k

  Szanowni Państwo, Dla wszystkich osób zainteresowanych digital learningiem przygotowaliśmy specjalną grę "DLC GAME" wraz z nagrodami, w której można sprawdzić swoją wiedzę oraz poznać mechanizmy grywalizacji „na własnej skórze”. Aż 26 osób otrzyma nagrody, w tym Apple iPad Mini od firmy Escola, która jest autorem gry. ZASADY GRY są proste! Należy przejść jak (...)
 • PORTRET POMYSŁODAWCY – Kto zgłasza pomysły na biznes?

  Inkubator Obserwatorium Zarządzania, jednostka specjalizująca się w wejściach kapitałowych w przedsięwzięcia na wczesnym etapie rozwoju, przeprowadziła niedawno dwa nabory pomysłów na biznes. W ciągu trzech miesięcy wpłynęło do nas ponad 700 pomysłów na biznes.  Na podstawie tej grupy podejmujemy próbę zobrazowania Portretu Pomysłodawcy. Wśród Pomysłodawców dominują mężczyźni, (...)
 • Rusza cykl seminariów o finansowaniu start-up’ów

  8 lutego w Łodzi i 15 lutego w Warszawie odbędą się pierwsze seminaria z cyklu Kapitał na start pt.: Rewolucja czy ewolucja - sposób na innowacyjny start-up! Spotkania mają na celu przybliżenie tematyki finansowania przedsiębiorstw na wczesnym etapie rozwoju, przedstawienie  ścieżek rozwoju działalności start-up, zaprezentowanie logiki działań inwestorów oraz drogi jaką Pomysłodawca musi przejść, aby (...)
 • 6 mln na start usług profesjonalnych! - I nabór pomysłów na biznes

  Masz pomysł na biznes, a brak Ci kapitału? Inkubator Obserwatorium Zarządzania rozpoczął nabór pomysłów biznesowych. Inkubator Obserwatorium Zarządzania  wspiera powstawanie i rozwój firm o dużym potencjale innowacyjnym. Poszukujemy osób, które posiadają ciekawe pomysły biznesowe, ale brakuje im możliwości ich finansowania. W kręgu naszego zainteresowania są przede wszystkim n (...)