Aktualności

 • Kolejne nabory pomysłów na biznes

  Kolejny nabór do Inkubatora Obserwatorium Zarządzania odbędzie się w maju br. Formularz zgłoszeniowy jest ciągle aktywny i mogą Państwo przesyłać do nas swoje pomysły. Zgłoszenia przesłane po 29 lutym zostaną uwzględnione w III turze, która wystartuje w maju. PROFIL POMYSŁODAWCY Projekt skierowany jest do osób, które mają pomysł na innowacyjny i dochodowy biznes. Głównym o (...)
 • I nabór - rozstrzygnięty

  Po bardzo wnikliwych analizach i konsultacjach, Komitet Oceny Projektów z pośród wszystkich zgłoszeń I naboru, zaprosiła do kolejnego etapu projektu tj. preinkubacji siedmiu Pomysłodawców. Etap ten obejmuje działania, które mają doprowadzić do opracowania usługi/produktu, przygotowania biznes planu wraz z kluczowymi analizami rynkowymi, dopracowania modelu biznesowego oraz koncepcji technologicznej. (...)
 • Seminarium w Warszawie o finansowaniu przedsięwzięć na wczesnym etapie rozwoju

  15 lutego w Warszawie odbędzie się drugie seminarium z cyklu Kapitał na start pt.: Rewolucja czy ewolucja - sposób na innowacyjny start-up! Spotkanie ma na celu przybliżenie tematyki finansowania przedsiębiorstw na wczesnym etapie rozwoju, przedstawienie  ścieżek rozwoju działalności start-up, zaprezentowanie logiki działań inwestorów oraz drogi jaką Pomysłodawca musi przejść, aby pozyskać kapitał. (...)
 • II nabór pomysłów na biznes

  Rozpoczęliśmy kolejny nabór zgłoszeń do Inkubatora Obserwatorium Zarządzania. Na autorów najlepszych pomysłów na dochodowe przedsięwzięcia, którzy zgłoszą się do 29 lutego 2012 roku, czekają: profesjonalne doradztwow opracowaniu biznesplanu, analizy rynku, konsultacjeeksperckie oraz do 200 000 eurona rozpoczęcie biznesu. Poszukujemy osób z doświadczeniem zawodowym, w szczególno (...)
 • Kapitał na start - bezpłatne seminarium

  8 lutego w Łodzi i 15 lutego w Warszawie odbędą się pierwsze seminaria pt.: Kapitał na start: Rewolucja czy ewolucja - sposób na innowacyjny start-up! Spotkania mają na celu przybliżenie tematyki finansowania projektów typu start-up, przedstawienie kluczowych czynników w działalności przedsiębiorstw na wczesnym etapie rozwoju, zaprezentowanie logiki działań inwestorów oraz drogi jaką Pomysłoda (...)