Aktualności

 • Zgłoś pomysł na biznes

  Inkubator Obserwatorium Zarządzania przez cały miesiąc luty będzie prowadził nabór zgłoszeń do projektu. Obszarem zainteresowania inwestecyjnego są pomysły biznesowe z zakresu:     Narzędzi wspierających działania marketingowe     Aplikacji mobilnych     Serwisów do generowania społeczności internetowych     Systemów SEO (...)
 • III nabór pomysłów na biznes

  Rozpoczęliśmy kolejny nabór zgłoszeń do Inkubatora Obserwatorium Zarządzania. Na autorów najlepszych pomysłów na dochodowe przedsięwzięcia, którzy zgłoszą się do 31 maja 2012 r., czekają: profesjonalne doradztwo w opracowaniu biznesplanu, analizy rynku, konsultacje eksperckie oraz do 200 000 euro na rozpoczęcie biznesu. Poszukujemy osób z doświadczeniem zawodowym, w szczególności spe (...)
 • Start-up – okiem Pomysłodawcy i Inwestora! Seminaria w Krakowie i Katowicach

  8 maja w Krakowie i 9 maja w Katowicach odbędą się spotkania z cyklu Kapitał na start pt.: Rewolucja czy ewolucja - sposób na innowacyjny start-up!  Spotkania mają na celu przybliżenie tematyki finansowania przedsiębiorstw na wczesnym etapie rozwoju, przedstawienie  ścieżek rozwoju działalności start-up, zaprezentowanie logiki działań inwestorów oraz drogi jaką Pomysłodawca musi przejść, aby pozyska (...)
 • II nabór - rozstrzygnięty

  Analizy i konsultacje zgłoszonych pomysłów na biznes do II tury projektu (zgłoszenia od 29 grudnia 2011 do 29 lutego 2012 r.) dobiegły końca. Na osobiste prezentacje przed Komitetem Oceny Projektów zostało zaproszonych 35 Pomysłodawców. Z tej grupy nasi eksperci i mentorzy zaprosili ośmiu do kolejnego etapu projektu  tj. preinkubacji. Etap ten obejmuje działania, które mają doprowadzić do opraco (...)
 • Zgłoszone pomysły w II turze

  29 lutego 2012 roku zakończył się II nabór pomysłów na biznes do Inkubatora Obserwatorium Zarządzania. Wpłynęło do nas 505 zgłoszeń. Komisja Oceny Projektów rozpoczęła już prace nad analizowaniem i konsultowaniem zgłoszonych pomysłów. Najwcześniej na początku kwietnia 2012 roku podamy liczbę osób zaproszonych do etapu preinkubacji z II tury naboru. Przypominamy, iż kontaktujemy się wy (...)