Aktualności

 • NOWY CYKL WEBINARIÓW AKADEMII E-BIZNESU

  Mocnym akcentem rozpoczyna się nowa inicjatywa PARP, funduszu Giza Polish Ventures i tygodnika SMART Biznes: cykl webinariów Akademia e-Biznesu – VC Viewto propozycja skierowana do przedsiębiorców zainteresowanych finansowaniem w postaci inwestycji kapitałowych, ale nie tylko.Już 6 czerwca o godz. 10:30 zapraszamy do oglądania pierwszego webinarium pt.„Kapitał Intelektualny w inwestycjach Venture Capital”, (...)
 • Wyróżnij się lub zgiń! Bezpłatne seminarium w Pozaniu

  Już 19 kwietnia  w Poznaniu odbędzie się bezpłatne seminarium pt. „Wyróżnij się lub zgiń! Reguły gry marketingowej dla start-up!”.  Celem wydarzenia nie jest jedynie wymiana wiedzy o działaniach marketingowych, ale też zaproponowanie uczestnikom gotowych rozwiązań dla ich firm. To także okazja do rozmowy o tym, jak być wiarygodnym, rozpoznawalnym i popularnym. Seminarium dedykowane jest osobo (...)
 • Ciągły nabór zgłoszeń pomysłów na biznes

  Informujemy, iż formularz zgłoszeniowy jest ciągle aktywny i mogą Państwo przesyłać do nas swoje pomysły na biznes. W ramach Inkubatora Obserwatorium Zarządzania mamy możliwość dokapitalizować Twój projekt kwotą do 200 tys. euro. PROFIL POMYSŁODAWCY Projekt skierowany jest do osób, które mają pomysł na innowacyjny i dochodowy biznes. Głównym obszarem naszego zainteresowania są nowat (...)
 • Patronujemy Smart PM w Krakowie!

  W dniach 23 - 24 marca 2013 r. odbędzie się Konferencja Smart PM w Krakowie. Program wydarzenia składa się cyklu praktycznych warsztatów z zakresu zarządzania projektami. Inkubator Obserwatorium Zarządzania objął konferencję patronatem merytorycznym. Program tegorocznej edycji Smart PM obejmuje zagadnienia z zakresu marketingu, zarządzania projektami w IT, finansów oraz umiejętności miękkich Projekt Menedżer&oa (...)
 • Wydłużony czas naboru - do 8 marca 2013!

  Pomysły na biznes mogą Państwo zgłaszać do 8 marca 2013 roku. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na http://inkubator.obserwatorium.pl/zglos-pomysl