Aktualności

NOWY CYKL WEBINARIÓW AKADEMII E-BIZNESU

Mocnym akcentem rozpoczyna się nowa inicjatywa PARP, funduszu Giza Polish Ventures i tygodnika SMART Biznes: cykl webinariów Akademia e-Biznesu – VC Viewto propozycja skierowana do przedsiębiorców zainteresowanych finansowaniem w postaci inwestycji kapitałowych, ale nie tylko.Już 6 czerwca o godz. 10:30 zapraszamy do oglądania pierwszego webinarium pt.„Kapitał Intelektualny w inwestycjach Venture Capital”, a także brania aktywnego udziału w dyskusji.

Dowiedz się, jak myślą inwestorzy VC!

Pierwsze webinarium pt. „Kapitał Intelektualny w inwestycjach Venture Capital”przybliży  jedno z najważniejszych kryteriów doboru inwestycji przez technologiczne fundusze Venture Capital, takie jak Giza Polish Ventures – czyli wartość kapitału intelektualnego spółek. Zygmunt Grajkowski, Partner Zarządzający w GPV,   wyjaśni, czym jest wartość intelektualna przedsiębiorstwa i jakie jej rodzaje są najważniejsze dla inwestorów z technologicznych funduszy Venture Capital.  Prezentację uzupełni dyskusja o praktycznych aspektach zagadnienia wartości intelektualnej. Wezmą w niej udział Zygmunt Grajkowski oraz Borys Musielak, założyciel i prezes spółki Filmaster. Moderatorem spotkania będzie Krzysztof Gontarek – redaktor naczelny tygodnika SMART Biznes, współzałożyciel i redaktor naczelny  Dziennika Internautów.

Przyłącz się – zadaj swoje pytanie!

Podczas dyskusji uczestnicy odpowiedzą na pytania dotyczące prezentacji oraz omówią zagadnienia własności intelektualnej w innowacyjnych przedsiębiorstwach. Organizatorzy zapraszają do nadsyłania pytań już dziś! Z treścią prezentacji zapoznać się można na stronie internetowej Akademii e-biznesu – VC View. Pytania można zadawać za pośrednictwem formularza zamieszczonego pod prezentacją na wyżej wymienionej stronie, do dnia 5 czerwca oraz w czasie rzeczywistym podczas webinarium. Wyboru pytań, które będą zadane uczestnikom dyskusji, dokonuje moderator.

„Kapitał Intelektualny w inwestycjach Venture Capital”to pierwsze webinarium z cyklu Akademia e-biznesu – VC View. Informacje o kolejnych webinariach będzie można znaleźć wkrótce na stronie projkektu: www.web.gov.pl/akademia-ebiznesu-vc .

 

Organizatorzy: Giza Polish Ventures, WEB.GOV.PL