Aktualności

III nabór pomysłów na biznes

Rozpoczęliśmy kolejny nabór zgłoszeń do Inkubatora Obserwatorium Zarządzania. Na autorów najlepszych pomysłów na dochodowe przedsięwzięcia, którzy zgłoszą się do 31 maja 2012 r., czekają: profesjonalne doradztwo w opracowaniu biznesplanu, analizy rynku, konsultacje eksperckie oraz do 200 000 euro na rozpoczęcie biznesu.

Poszukujemy osób z doświadczeniem zawodowym, w szczególności specjalistów, menedżerów, naukowców,  przedsiębiorców, którzy potrzebują kapitału na realizację swoich pomysłów na biznes. Głównym obszarem naszego zainteresowania są nowatorskie rozwiązania biznesowe z branży:

  • szeroko pojętych usług profesjonalnych – m.in. w zakresie konsultingu, marketingu, prawie, informacji i komunikacji, informatyce, zarządzania wiedzą, edukacji oraz architekturze,
  • usług i rozwiązań opartych na nowych technologiach,
  • usług i rozwiązań w obszarze elektrotechniki.

Zgłoszenia mogą składać zarówno osoby nie prowadzące dotychczas działalności gospodarczej, jak i istniejące firmy. Należy jednak pamiętać, że nie inwestujemy w firmy,  które  już  rozpoczęły  działalność,  ale  w  każdym  przypadku  zakładamy z  Pomysłodawcą nową spółkę.

Jeśli masz innowacyjny i dochodowy pomysł na biznes zgłoś go do Inkubatora Obserwatorium Zarządzania. Opisz jego ideę w formularzu on-line dostępnym na stronie www.inkubator.obserwatorium.pl/zglos-pomysl i przekonaj nas, że właśnie w Twój pomysł powinniśmy zainwestować.