Aktualności

Seminarium w Warszawie o finansowaniu przedsięwzięć na wczesnym etapie rozwoju

15 lutego w Warszawie odbędzie się drugie seminarium z cyklu Kapitał na start pt.: Rewolucja czy ewolucja - sposób na innowacyjny start-up!

Spotkanie ma na celu przybliżenie tematyki finansowania przedsiębiorstw na wczesnym etapie rozwoju, przedstawienie  ścieżek rozwoju działalności start-up, zaprezentowanie logiki działań inwestorów oraz drogi jaką Pomysłodawca musi przejść, aby pozyskać kapitał.

Uczestnicząc w seminarium dowiesz się:

  • Czego Inwestor oczekuje od Ciebie?
  • Jaką drogę trzeba przejść, aby pozyskać Inwestora?
  • Czy formy dostępnego wsparcia odpowiadają na realne potrzeby start-up?
  • Rewolucyjny, czy ewolucyjny - który pomysł ma szanse na pozyskanie kapitału?
  • Jak chronić i skutecznie wdrażać pomysł na biznes?
  • Czy współpraca nauki z biznesem jest możliwa?
  • Czym jest montaż finansowy i jaka jest logika interesów udziałowców?
  • W jaki sposób wykorzystać nowe media do komunikacji w start-up?

Seminarium poprowadzą znakomici przedstawiciele przedsiębiorstw powstałych w oparciu o innowacyjne pomysły oraz osoby inwestujące kapitał w nowe przedsięwzięcia.

Prelegentami seminarium będą:

Piotr Nawrocki - właściciel ID Block Systems oraz laureat programu Dragon’s Den, podczas którego uzyskał finansowanie od anioła biznesu. Częstokrotnie wyróżniany w konkursach na innowacyjność.

Arkadiusz Skuza  - przedsiębiorca i właściciel 3 firm: DVC Partners (studencka przygoda trwająca do dziś), Totutam.pl a obecnie SaveUp.pl. Doradca startup'om i funduszom inwestycyjnym.

Krzysztof Dębowski - wprowadzał na polski rynek specjalizującą się w e-mail marketingu firmę SARE. Obecnie odpowiada za strategiczne i operacyjne zarządzanie spółką.

Dr Kamil Kulesza - dr nauk technicznych, specjalista od komercjalizacji wyników badań naukowych i innowacyjnych przedsięwzięć wysokiej technologii, analizy i doradztwo naukowe w zakresie informatyki i telekomunikacji, nauk technicznych, industrial mathematics.

Olga Yanusik  - odpowiada za rozwój sieci Secus Łowcy Biznesu w województwie mazowieckim, weryfikację projektów zgłaszanych przez przedsiębiorców oraz koordynuje działalność badawczą z zakresu rynku Venture Capital i Aniołów Biznesu w Polsce.

Piotr Maczuga - menedżer multimediów w Nowoczesnej Firmie S.A., Redaktor Działu Movie w Fabrikon Magazine, Redaktor Działu Wideo w portalu blog.2edu.pl, sporadycznie – scenarzysta i blogger.
 

Program seminarium dostępny na stronie: http://inkubator.obserwatorium.pl/seminariumwarszawa
 

Udział w seminarium jest bezpłatny. Jeśli są Państwo zainteresowani uczestnictwem, prosimy o wcześniejszą rejestrację.

Zapraszamy!