Aktualności

6 mln na start usług profesjonalnych! - I nabór pomysłów na biznes

Masz pomysł na biznes, a brak Ci kapitału? Inkubator Obserwatorium Zarządzania rozpoczął nabór pomysłów biznesowych.


Inkubator Obserwatorium Zarządzania  wspiera powstawanie i rozwój firm o dużym potencjale innowacyjnym. Poszukujemy osób, które posiadają ciekawe pomysły biznesowe, ale brakuje im możliwości ich finansowania.


W kręgu naszego zainteresowania są przede wszystkim nowatorskie przedsięwzięcia z branży szeroko pojętych usług profesjonalnych – m.in. w zakresie usług konsultingowych, doradczych, marketingowych, prawnych, informacji i komunikacji, informatycznych, ochronie zdrowia, edukacji oraz architektury.

W ramach Inkubatora oferujemy nie tylko kapitał na uruchomienie firmy, ale także:

  • wsparcie merytoryczne,
  • analizy biznesowe,
  • infrastrukturę biurową,
  • pomoc w przygotowaniu biznes planu.

Swoje pomysły do Inkubatora mogą zgłaszać zarówno osoby nie prowadzące dotychczas działalności gospodarczej, jak i istniejące firmy. We współpracy z wybranymi Pomysłodawcami założymy spółki, które skomercjalizują zgłoszone pomysły.

Zgłoszenia można składać za pośrednictwem formularza on-line dostępnego na stronie www.inkubator.obserwatorium.pl. Czekamy na Państwa pomysły do 28 grudnia 2011 roku.


Inkubator Obserwatorium Zarządzania jest prowadzony przez Fundację Obserwatorium Zarządzania -instytucję otoczenia biznesu, zajmującą się problemami przedsiębiorczości, wdrażania innowacji oraz edukacji ekonomicznej społeczeństwa i biznesu.