Aktualności

Ruszamy z rekrutacją!

Rozpoczęliśmy rekrutację pomysłów do Inkubatora Obserwatorium Zarządzania. Zainwestujemy 6 mln zł kapitału w przedsięwzięcia na wczesnym etapie rozwoju.

Zapraszamy do udziału wszystkie osoby, które posiadają innowacyjne rozwiązania biznesowe, ale brakuje im możliwości ich finansowania. Stawką jest pełne wsparcie merytoryczne ekspertów oraz po ok. 200 tys. euro wsparcia finansowego dla najlepszych pomysłów.

Pomysłodawcy zgłaszają swoje uczestnictwo w projekcie poprzez wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego dostępnego on-line na stronie projektu w zakładce „Zgłoś pomysł”.

Formularz zbudowany jest z trzech części. Pierwsza jest zgłoszeniem do projektu i zawiera krótki opis Twojego pomysłu na biznes. W drugiej części formularza pogłębiasz swój opis, dodajesz informacje o grupie docelowej i konkurencji. W ostatnim dostarczasz informacji o zespole, który ma wchodzić w skład przyszłej spółki, o rynku, o nakładach jakie trzeba ponieść na uruchomienie Twojego biznesu

Termin rekrutacji upływa w dniu 28 grudnia 2011 roku. Za datę zgłoszenia przyjmujemy datę wysłania kompletnego formularza on-line.

Zapraszamy!